Problemy z erekcją i wzwodem czyli co na potencję?

Problemy z erekcją i wzwodem czyli co na potencję?

Z reguły mężczyźni, którzy dotknięci są różnej maści problemem z erekcją, z wiadomych jedynie sobie powodów, nie chcą się udać się na wizytę kontrolną u lekarza. Specjalista zawsze dobrze zdiagnozuje dany problem i zaproponuje odpowiednią metodę leczenia. Problemy z erekcją nie mogą być lekceważone. Mogą bowiem stać się źródłem poważnych kompleksów, a co za tym idzie problemów psychicznych. Problemy ze wzwodem, niemożność osiągnięcia erekcji lub możliwość jedynie krótkiego jej utrzymania z reguły prowadzi do dezaprobaty ze strony kobiet i negatywnie odbija się na mężczyźnie. Z tego powodu zaczyna cierpieć na tym całym związek. Partnerka może być rozczarowana, natomiast jej partner zawstydzony, co prowadzi do coraz gorszych kontaktów, a ostatecznie rozpadu pożycia .

Mężczyzna nie podejmując kroków w kierunku odpowiedniego leczenia, może nie tylko stracić partnerkę, ale zostawić trwały ślad na swojej psychice i pewności siebie. Dlatego warto dowiedzieć się jak poprawić potencję, wzmocnić wzwód i w jaki sposób najszybciej podjąć odpowiednie działania. W przypadku, gdy mężczyzna krępuje się przed wizytą u lekarza to istnieje inne rozwiązanie. Jak inaczej rozwiązać problemy z erekcją i problemy ze wzwodem? Na rynku można znaleźć wiele skutecznych i bezpiecznych środków takich jak naturalne środki na potencję, czy też leki co jest dobre na potencję. Dostępne są one bez recepty za pośrednictwem internetu.  Jak poprawić sztywność członka? Jak rozwiązać problemy z erekcją i problemy ze wzwodem? Tego dowiesz się w niniejszym artykule!

Jak wzmocnić i poprawić erekcję?

Często tradycyjne sposoby na potencję mogą okazać się bardzo pomocne w walce z problemem, jakim są problemy z erekcją. Zwykle mają one tło hormonalne lub emocjonalne i mogą być związane ze złą dietą czy nawet brakiem jakiejkolwiek aktywności fizycznej.

Aktywność fizyczna stanowią doskonałe domowe sposoby na potencję. Przynajmniej z kilku ważnych powodów: regularne ćwiczenia bowiem wzmacniają funkcjonowanie organizmu. Szczególne znaczenie w leczeniu zaburzeń erekcji ma usprawnienie pracy układu naczyniowego i sercowego oraz poprawa krążenia. Ćwiczenia, a zwłaszcza te wpływające na całe ciało i rozwijające większość partii ciała w tym samym momencie, wpływają bardzo korzystnie na ilość testosteronu w organizmie. Zachowanie odpowiedniej proporcji aktywności fizycznej nie tylko zwiększają atrakcyjność, ale poprawiają również budowę ciała. To kolei pozytywnie wpływa na samoocenę, czyli w zasadzie najważniejszy czynnik psychiczny leżący najczęściej u podstaw danego zaburzenia erekcji.

Domowe sposoby na potencję nie ograniczają się jednakże tylko do aktywności fizycznej. Wiele osób nie jest do niej przekonanych. Dlatego skorzystać można z innego sposobu na problemy ze wzwodem – właściwej diety.  Domowe sposoby na potencję polegają głównie na połączeniu sportu i stosowaniu odpowiedniej diety. Istotnym czynnikiem jest to, aby zaimplementowano w niej określone makro i mikro składniki. Do tych najważniejszych należą:

 • arginina – aminokwas niezbędny do syntezy tlenku azotu. Chodzi o substancję chemiczną mającą niebagatelne znaczenie dla powstawania erekcji. Argininę można znaleźć m.in. w czerwonym mięsie, żółtkach jaj, w drobiu, owocach morza, szpinaku, siemieniu lnianym i orzechach,
 • cynk – to pierwiastek biorący udział w powstawaniu testosteronu. Cynk można dostarczyć do organizmu poprzez spożywanie, między innymi, ciemnego pieczywa, chudego mięsa, owoców morza, kaszy gryczanej, jajek,  orzechów i otrębów.
 • witamina E – jest nazywana często witaminą płodności. Wzmacnia ona ścianki naczyń krwionośnych, a następnie poprawia pracę układu sercowo-naczyniowego. Stymuluje także przy okazji produkcję plemników. Źródłem witaminy E są m.in. słonecznik, orzechy, migdały, szpinak, olej słonecznikowy.

Stosując domowe sposoby na potencję warto pamiętać o kilku innych podstawowych zasadach dotyczących zdrowego żywienia.  Warto więc zacząć zmieniać swoje nawyki żywieniowe od:

 • stosowania cukrów złożonych zamiast cukrów prostych
 • definitywne unikanie alkoholu i szkodliwych papierosów
 • ograniczenie spożycia tłuszczów nasyconych do absolutnego minimum

Naturalne środki i sposoby na potencję

Duża część popularnych preparatów zawiera substancje pochodzenia naturalnego. Rozwiązują one problemy z erekcją i są to specyfiki takie jak:

 • Permen King
 • Eron plus
 • Permen Go
 • Erekton Fast
 • Faluman Forte
 • Braveran

Do najczęściej spotykanych składników regulujących problemy ze wzwodem należą buzdyganek, żeń-szeń, maca oraz cytryniec chiński. Mają one za zadanie wzmacniać działanie stymulujące i pobudzające, zwiększać ciśnienie krwi i zwiększać odbiór bodźców. Preparaty na problemy z erekcją dodają siły i wigoru, zwiększają także przede wszystkim doznania seksualne i poprawiają znacznie wrażliwość stref erogennych. Skuteczność specyfików na problemy ze wzwodem jest niepodważalna i oparta głównie na wieloletnim stosowaniu wymienionych roślin w medycynie. Posiadają one także wiele potwierdzonych certyfikatów badań klinicznych i laboratoryjnych. Warto jednak zwrócić uwagę na to,  że nie działają one od razu. Nie można używać ich jako preparatu, który zadziała od razu, natychmiastowego środka na erekcję. Rezultaty przyniesie dopiero regularne, co najmniej sześciomiesięczne stosowanie preparatów.

 

Może Ci się również spodoba